Wesprzyj dzieło adoracji

Wesprzyj dzieło adoracji

Adoracja Najświętszego Sakramentu ukazuje nam istotę wszelkiej modlitwy, która polega na tym, aby pozwolić Bogu działać i przyjmować Bożą miłość.

Najważniejszą i kluczową formą wsparcia, o którą pragniemy prosić wszystkie osoby, którym leży na sercu rozwój Dzieła Adoracji - jest modlitwa wstawiennicza za to dzieło, za wszystkie osoby zaangażowane, za kapłanów oraz za wszystkich, którzy podjęli się regularnej adoracji Najświętszego Sakramentu.

Jednocześnie z całego serca dziękujemy siostrom Mniszkom Klaryskom od Wieczystej Adoracji z Pniew, które wspierają modlitwą to dzieło trwając na adoracji przed Najświętszym Sakramentem.                                         https://klaryski.net/                                             

Święty Józefie - miej w swojej opiece dzieło adoracji Najświętszego Sakramentu, wszystkie osoby adorujące oraz zaangażowane w apostolat adoracji. Maryjo! Wyproś nam u Boga łaskę żywej wiary w realną obecność Jezusa w Najświętszej Eucharystii oraz łaskę wiernej miłości do Jego Eucharystycznego Serca. Niech ta miłość rozpali w nas pragnienie adoracji Najświętszego Sakramentu.

                                                                                                                                           Zespół Adoremus Te Christe